Mam startup

W koncernie czasami wystarczy wykonywać pracę "rzetelnie i z odpowiedzialnością". Na startup to zdecydowanie za mało.

Constanze Buchheim, I-Potentials

Najnowsze

MiBOA – kontroluj swoje wydatki

, Adam Łopusiewicz Komentarze (2)

Kontrola wydatków i zarządzanie dodatkowymi opcjami naszego konta - to główne cele stworzonej przez T-Mobile’a aplikacji. MiBOA pozwoli włączyć i wyłączyć dodatkowe usługi, sprawdzić stan konta oraz status faktur płatności za abonament.

Za pomocą jednej aplikacji możemy sprawdzić wszystkie dane, bez potrzeby dzwonienia na infolinię czy wpisywania nudnych kodów. Do korzystania z usług aplikacji potrzebny jest dostęp do Internetu. Jeśli nie korzystamy z Internetu mobilnego T-Mobile (np. gdy korzystamy z sieci WiFi) musimy potwierdzić swoją tożsamość podając numer telefonu, BOA Kod (dawniej Era Kod) oraz jednorazowy kod, który zostanie nadesłany jako wiadomość SMS.

Po pobraniu aplikacji i jej uruchomieniu pojawia się menu główne, przez które możemy dostać się do: bieżących kosztów, płatności i faktur, taryf i usług obniżających koszty czy do Internetu w telefonie, pozostałych usług, roamingu i danych kontraktu. Jeśli nie będziemy potrafili obsługiwać aplikacji, możemy skorzystać z samouczka, który przeprowadzi nas przez cały proces kontroli wydatków. Dzięki aplikacji MiBOA mamy bezpośredni dostęp do naszych danych oraz kosztów jakie wiążą się z podpisaną umową. Aplikacja pozwala na łatwy i szybki podgląd ilości pozostałych minut w pakiecie, a nawet do danych trzech ostatnich faktur. MiBOA prezentuje daty wystawienia, daty księgowania oraz termin płatności faktury za abonament za dany miesiąc.

Aplikacja jest darmowa, a korzystanie z niej na terenie Polski nie uszczupla pakietów internetowych. Co innego gdy znajdujemy się za jej granicą - wtedy naliczane są opłaty zgodnie z cennikiem. Ciekawą możliwością jest właśnie sprawdzenie ile będą nas kosztować usługi kiedy opuścimy nasz kraj i będziemy chcieli dzwonić z telefonu czy korzystać z Internetu. Aplikację możemy pobrać z Google Play, Samsung Apps oraz z AppStore’a.

Jeśli nie mamy ochoty pobierać MiBOA, a chcemy nadal sprawdzić stan pakietów to alternatywą dla aplikacji może być serwis m.miboa.pl. Strona udostępnia te same funkcje co aplikacja na smartfony o tej samej nazwie.

  • a11ano

    "Pamiętajmy, że korzystanie z serwisu internetowego umniejsza nasz pakiet internetowy." - to proszę sobie przeczytać komunikat, który zajmuje połowę strony m.iboa.pl.

  • Adam Łopusiewicz

    Racja ;)

chcesz więcej? newsletter Mam Startup

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Startuperze!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij