Mam startup

Warto jest zrobić startup, ponieważ czasami jest to bardzo trudne, a realizacja trudnych zadań przynosi nieporównywalną z niczym satysfakcję.

Adam Zygadlewicz

Najnowsze

Użytkownicy Androida mogą już dzwonić i smsować za darmo!

, Łukasz Tokarski Komentarze (0)

Viber ogłosił koniec zamkniętych testów aplikacji na Androida. Nowa aplikacja na urządzenia z systemem Google ma szansę na duże rozprzestrzenienie usługi VoIP.

Viber, to startup oparty o technologie VoIP, która pozwala na darmowe prowadzenie z rozmów telefonicznych i wysyłania smsów. Do sieci może się podłączyć każdy posiadacz smartfona z dostępem do sieci 3G i WiFi. Androidowa wersja Vibera była testowana od maja w formie zamkniętych beta testów, do których dopuszczono 50 tysięcy użytkowników.

Specjalnie dla użytkowników telefonów z systemem Google, developer wprowadził kilka unikalnych elementów. Pokazywanie przychodzącej rozmowy na całym ekranie, wyskakujące okna smsów oraz możliwość ustawienia sposobu nawiązywania połączeń za pośrednictwem Viber'a.

Developer poinformował też, że w ciągu 30 ostatnich dni zdobył około 12 milionów aktywnych użytkowników z 20 milionów zarejestrowanych w usłudze. Otwarcie się na użytkowników Androida ma szansę na potężny rozwój sieci Viber.

źródło: techcrunch.com

chcesz więcej? newsletter Mam Startup

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Startuperze!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij
Reklama Zamknij