Seminarium Intelligence of Things

Gdańsk

80-309 Gdańsk, al. Grunwaldzka 472 (Olivia Tower, Poziom 12)
27
28 lutego, 09:30

Seminarium Intelligence of Things

Już 28 lutego 2017 roku spotkamy się w Olivia Sky Club, aby poznać realne zastosowania technologii IoT oraz porozmawiać, jak rozwiązania przyszłości wpłyną na biznes oraz nasze życie. Czy wiesz, że uczestniczysz w rewolucji? Już niedługo wszystkie urządzenia na świecie będą "inteligentne", komunikując się między sobą.

Żyjemy w kolejnym przełomowym momencie rozwoju naszej cywilizacji — rewolucji o tak ogromnej szybkości, skali i sile, że trwale przemienia ona oblicze przemysłu i biznesu. Zmieni ona nasz sposób życia, pracy, nauki, prowadzenia biznesu, interakcji społecznych a nawet zachowań. Do 2020 roku 50 miliardów urządzeń będzie bezpośrednio łączyć się ze sobą, tworząc dynamiczne społeczności i usprawniając komunikację, a wartość ekonomiczna wygenerowana przez rynek Internetu Rzeczy w 2025 roku wyniesie 11 trylionów dolarów.

Ta nowa era wymaga przemyślenia na nowo i przekonstruowania towarów, produktów, usług oraz procesów, które nas otaczają. Ci, którzy przetrwają, będą tymi, którzy wspólnie wprowadzą innowacje, zaprojektują i zbudują produkty integrujące się z inteligentnymi systemami. Czego możesz spodziewać się po seminarium?

  • Dowiesz się, jak dzięki IoT powstają nowe modele biznesowe oraz zmienia się biznes i nasze życie.
  • Poznasz case study dużych korporacji oraz osiągających sukcesy startup'ów.
  • Inspiracji oraz ciekawych kontaktów biznesowych

Organizatorem wydarzenia jest firma Flex (Flex.com), a partnerami American Chamber of Commerce oraz Invest In Pomerania.