Avivaton 2.0

Warszawa

Inflancka 4B
22 września, 09:00

Avivaton 2.0

Jesteś ciekawy jak powstają rozwiązania służące tysiącom klientów i użytkowników? Chcesz doświadczyć jak usprawnia się duże systemy i narzędzia? A może chcesz sprawdzić i doszlifować swoje umiejętności programistyczne w praktyce? Już pod koniec września będziesz mieć taką możliwość!

Avivatony - dotychczas wewnętrzne hackathony Avivy - otwierają się na nowych uczestników, tych spoza działu IT, a nawet spoza firmy! Dołącz w dniach 22 i 23 września do grona uczestników hackathonu. Tematem przewodnim spotkania jest Digital Customer. Poza dobrą zabawą i szansą na doskonalenie umiejętności możesz wygrać przepustkę do międzynarodowego Avivatonu, który odbędzie się w październiku br. we Lwowie. To jednak nie wszystko.

Twój pomysł może również zostać wdrożony w życie i trafić do wielu użytkowników (o szczegółach przeczytasz w regulaminie hackathonu). Wydarzenie rozpoczynamy w piątek 22 września o godzinie 9:00 w siedzibie Avivy (ul. Inflancka 4B, VII piętro). Podczas rozpoczęcia uczestnicy poznają tematy, nad którymi będziemy pracować. A pracujemy bez przerwy do 23 września do godziny 16:00. Wtedy rozpocznie się finał podczas którego wszystkie zespoły zaprezentują rezultaty swojej pracy.

Jeśli nie masz dużego doświadczenia w programowaniu lub prezentowaniu nie martw się - podczas wydarzenia będą dostępni eksperci którzy odpowiedzą nawet na najbardziej dociekliwe pytania. Zarejestruj się na spotkanie i otrzymuj na bieżąco kolejne informacje o Avivatonie.

Liczba miejsc jest ograniczona, a podczas zgłoszeń obowiązuje zasada "kto pierwszy ten lepszy"!