1 na 1 z inwestorem

Katowice

ul. Chorzowska 107
27
19 września, 17:00

1 na 1 z inwestorem

Masz pomysł na biznes, ale w Twojej głowie rodzi się wiele wątpliwości? Chcesz rozwinąć skrzydła w świecie biznesu, jednak potrzebujesz wsparcia oraz eksperckiego spojrzenia na Twój koncept? Wpadnij 19.09 (wtorek) do katowickiego Idea Hub na pierwszą edycję wydarzenia „1 na 1 z inwestorem”.

W czasie 30 minutowego spotkania z doświadczonymi inwestorami każdy uczestnik będzie miał okazję zaprezentować swój pomysł na biznes, skonsultować swoje koncepcje, obawy oraz szanse na powodzenie. Każda prezentacja pomysłu zostanie podsumowana opiniami oraz merytorycznymi wskazówkami biznesowymi, które będą miały za zadania wskazać drogę do stworzenia lukratywnego biznesu. Podstawowym narzędziem wspierającym wystąpienie przed inwestorami będzie  prezentacja. Zawartość prezentacji powinna być dostosowana przede wszystkim do czasu spotkania z inwestorami (nie powinna przekraczać 20 min). W wydarzeniu może wziąć udział 6 uczestników.

O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń. Wydarzenie odbędzie się w godzinach 17.00-20.00 w Idea Hub – bezpłatnej przestrzeni coworkingowej usytuowanej w Silesia City Center, przy ulicy Chorzowskiej 107 w Katowicach. O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń. Wydarzenie jest bezpłatne. Zapisy prowadzone są przez stronę: https://1na1.evenea.pl.

Eksperckich opinii udzielą: Rafael Moucka - doświadczony przedsiębiorca, menadżer i inwestor. Od ponad dekady z powodzeniem rozwija pomysły biznesowe z obszaru IT i nowych technologii. Jacek Mleczko - inwestor oraz coach biznesowy, który w trakcie swojej kariery brał udział w kierowaniu procesami organizacji firm, sprzedaży i marketingu oraz budowaniu zespołów w USA i Polsce. Marcin Gieracz - strateg, wykładowca oraz trener z 18 letnim doświadczeniem w zakresie marketingu strategicznego.

Od 2005 roku CEO&Strategy Director w Rubikom Strategy Consultants oraz Strateg&Coach w Kużni Strategów. Serdecznie zapraszamy! ;)