Od zera do biznesu – modelowanie metodami Lean Startup i Customer Development

Katowice

ul. Chorzowska 107
27
25 września, 18:00

Od zera do biznesu – modelowanie metodami Lean Startup i Customer Development

Czy nieraz zastanawiasz się jakie działania należy podjąć, aby założyć własny biznes? Jak przeobrazić swój pomysł na biznes w realnie i silnie prosperujące przedsiębiorstwo? Jeśli tak, to zapraszamy Cię na pierwsze warsztaty z cyklu „Od zera do biznesu” w katowickim Idea Hub.

Podczas pierwszej odsłony wydarzenia – która odbędzie się 25.09 ( poniedziałek) – zostanie poruszony temat modelowania biznesowego metodami Lean Startup i Customer Development W czasie szkolenia dowiesz się jak prowadzić swoją firmę w zmiennych warunkach rynkowych, a także w jaki sposób uzyskać rentowny model biznesowy.

Wydarzenie poprowadzi Rafał Pawlus - zawodowo spełnia się jako Agile Project Manager, gdzie zajmuje się iteracyjnym, przyrostowym podejściem do organizacji pracy zespołów w celu zapewnienia rozwoju nowych produktów w interaktywnej formie oraz w sposób elastyczny. Celem cyklu szkoleniowego „Od zera do Biznesu” jest uściślenie wiedzy przyszłych, jak i młodych przedsiębiorców dotyczącej zakładania własnej działalności.

Dodatkowym celem jest umożliwienie im szybszego przeobrażania konceptu na biznes w realnie i silnie prosperujące przedsiębiorstwo w oparciu o wiedzę, którą będą mogli nabyć podczas wydarzenia. Udział w spotkaniu może wziąć 10 osób.

Wydarzenie odbędzie się 25 września (poniedziałek) w godzinach 18.00-20.00 w Idea Hub – bezpłatnej przestrzeni coworkingowej usytuowanej w Silesia City Center, przy ulicy Chorzowskiej 107 w Katowicach. O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń. Wydarzenie jest bezpłatne. Zapisy prowadzone są przez stronę: https://odzeradobiznesukatowice.evenea.pl Zapraszamy do udziału! :)