EMEA - Hackathon VR Codzienność

Katowice

Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych w Katowicach
27
17 marca, 10:00

EMEA - Hackathon VR Codzienność

Pasjonują Cię nowe technologie? Interesuje Cię wirtualna rzeczywistość? Chcesz spróbować swoich sił w tej tematyce, a może aktualnie pracujesz nad projektem VR? Jeżeli Twoja odpowiedź, chociaż na jedno z powyższych pytań brzmi 'tak' - to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie! Niezależnie od Twojej specjaliacji, dołącz do naszej społeczności IT i stwórzmy razem coś fajnego!

PRZEBIEG WYDARZENIA

Tematyką wydarzenia jest Codzienność. Zastanawiałeś się kiedyś jak rozwój technologii VR wpłynie na nasze codzienne życie? Jak wyglądać będzie codzienność w przyszłości? Czy nasze życie zmieni się o 360° ? Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką wirtualnej rzeczywistości 17 marca do Katowic, by wspólnie znaleźć odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Nad projektami możesz pracować sam lub w zespole do maksimum 5 osób. Twoim zadaniem jest stworzenie aplikacji, symulacji lub narzędzia VR, które usprawni codzienne funkcjonowanie każdego z nas. Na pewno nie raz zdarzyła Ci się sytuacja, która wymagała obecności w kilku miejscach na raz. Może dzięki technologii VR w końcu zyskamy taką możliwość? To tylko propozycja, która może zainspirować Was do dalszego działania :-)

Każdy uczestnik będzie miał możliwość przetestowania swojego rozwiązania na różnych urządzeniach VR. Wykorzystaj ten dzień na prototypowaniu wcześniej powstałych pomysłów, rozwijaniu już istniejących projektów lub pracę nad czymś totalnie nowym! Dla autorów najciekawszych projektów przygotowaliśmy cenne nagrody.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

  • sprawdzisz swoje umiejętności w zakresie programowania oraz kreatywnego myślenia, 
  • masz szansę na wygranie ciekawych nagród, 
  • poznasz ciekawych ludzi ze świata biznesu i nowych technologii, 
  • będziesz mieć szansę przetestowania różnych urządzeń VR, 
  • uzyskasz wartościowy wpis do CV.

W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu:

iwona@challengerocket.pl

+790 226 530