EMEA - Warszawski Hackathon AI

Warszawa

Politechnika Warszawska
27
7 kwietnia, 10:00

EMEA - Warszawski Hackathon AI

Jesteś programistą pasjonującym się sztuczną inteligencją? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę z programowaniem, chciałbyś dowiedzieć się więcej o AI oraz poznać osoby o podobnych zainteresowaniach? Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi 'tak', spotkajmy się 7 kwietnia w Warszawie na kolejnym Hackathonie AI.

Hackathon organizowany jest przez platformę ChallengeRocket.com w ramach EMEA Coders League. Gwarantujemy dobrą zabawę i czas spędzony w doborowym towarzystwie! Jeżeli masz dodatkowe pytania, napisz na iwona@challengerocket.com.

PRZEBIEG KONKURSU

1. Minikonkurs: Przez 2 godziny będziemy tworzyć podstawowe boty AI, grając w proste gry oparte na dylemacie więźnia. Programujemy głównie dla zabawy i treningu, jednak na twórców najlepszych botów czekają ciekawe nagrody! Więcej o dylemacie więźnia znajdziesz tutaj. Jesteś dopiero początkującym programistą? Nigdy wcześniej nie miałeś styczności z AI? Nic nie szkodzi! Jeżeli masz ciekawy i kreatywny pomysł na strategię gry, przyjdź i spróbuj swoich sił w pierwszym w Polsce Hackathonie AI!

2. Debata oksfordzka: „AI może oznaczać koniec ludzkości” - to słynne słowa Stephena Hawkinga.Ten znany na całym świecie astrofizyk twierdzi, że rozwój sztucznej inteligencji może się wiązać z końcem rodzaju ludzkiego. Zgadzasz się z jego tezą? Czy ludzie mogą stracić kontrolę nad sztuczną inteligencją? Czy uważasz, że inteligencja maszyn jest w stanie przekroczyć ograniczenia inteligencji biologicznej, i czy to może oznaczać zagładę ludzkości? Czy HAL 9000 z „2001: Odyseja kosmiczna” jest tylko wymysłem science-fiction, czy może jest to realistyczny scenariusz warty rozważenia? Jesteśmy bardzo ciekawi Twojej opinii. Weź udział w naszej debacie, w sobotę 7 kwietnia i powiedz nam, co o tym sądzisz! Więcej na temat debaty oksfordzkiej dowiesz się tutaj.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

  • sprawdzisz swoje umiejętności w zakresie programowania oraz kreatywnego myślenia, 
  • masz szansę na wygranie cennych nagród, 
  • poznasz ciekawych ludzi ze świata biznesu i nowych technologii, 
  • uzyskasz wartościowy wpis do CV.

W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu:

iwona@challengerocket.pl

+790 226 530