EMEA - Hackathon VR Komunikacja

Poznań

Politechnika Poznańska
27
21 kwietnia, 10:00

EMEA - Hackathon VR Komunikacja

Posjonują Cię nowe technologie? Interesuje Cię wirtualna rzeczywistość? Chcesz spróbować swoich sił w tej tematyce, a może aktualnie pracujesz nad projektem VR? Jeżeli Twoja odpowiedź, chociaż na jedno z powyższych pytań brzmi 'tak' - to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie! Niezależnie od Twojej specjaliacji, dołącz do naszej społeczności IT i stwórzmy razem coś fajnego!

PRZEBIEG WYDARZENIA

Tematyką wydarzenia jest Komunikacja. Zastanawiałeś się kiedyś jak rozwój wirtualnej rzeczywistości wpłynie na naszą komunikację? Za pomocą jakich narzędzi będziemy komunikować się w przyszłości? Spotkajmy się 21 kwietnia w Poznaniu, by wspólnie poruszyć tematykę wirtualnej rzeczywistości i znaleźć odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Nad projektami możesz pracować sam lub w zespole do maksimum 5 osób. Twoim zadaniem jest stworzenie aplikacji, symulacji lub narzędzia VR, które ma aspekty i cele komunikacyjne. Narzędzie umożliwiające wspólne wyjście ze znajomymi do kina lub teatru bez ruszania się z kanapy? To tylko propozycja, resztę zostawiamy Waszej wyobraźni :-)

Każdy uczestnik będzie miał możliwość przetestowania swojego rozwiązania na różnych urządzeniach VR. Wykorzystaj ten dzień na prototypowaniu wcześniej powstałych pomysłów, rozwijaniu już istniejących projektów lub pracę nad czymś totalnie nowym! Dla autorów najciekawszych projektów przygotowaliśmy cenne nagrody.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

  • sprawdzisz swoje umiejętności w zakresie programowania oraz kreatywnego myślenia, 
  • masz szansę na wygranie ciekawych nagród, 
  • poznasz ciekawych ludzi ze świata biznesu i nowych technologii, 
  • będziesz mieć szansę przetestowania różnych urządzeń VR, -uzyskasz wartościowy wpis do CV !

W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu:

iwona@challengerocket.pl

+790 226 530