EMEA - Hackathon VR Edukacja

Warszawa

Politechnika Warszawska
27
28 kwietnia, 10:00

EMEA - Hackathon VR Edukacja

Jesteś pasjonatem nowych technologii? Interesuje Cię wirtualna rzeczywistość? Chcesz spróbować swoich sił w tej tematyce, a może aktualnie pracujesz nad projektem VR? Jeżeli Twoja odpowiedź, chociaż na jedno z powyższych pytań brzmi 'tak' - to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie! Niezależnie od Twojej specjaliacji, dołącz do naszej społeczności IT i stwórzmy razem coś fajnego!

PRZEBIEG WYDARZENIA

Tematyką wydarzenia jest Edukacja. Jak rozwój wirtualnej rzeczywistości może wpłynąć na obecny system edukacji? Jak razem z rozwojem VR zmieniać się będzie edukacja? Spotkajmy się 28 kwietnia w Warszawie, by wspólnie poruszyć tematykę wirtualnej rzeczywistości i znaleźć odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Nad projektami możesz pracować sam lub w zespole do maksimum 5 osób. Twoim zadaniem jest stworzenie aplikacji, symulacji lub narzędzia VR o charakterze i w celach edukacyjnych. Wirtualna lekcja XX wiecznej historii, a może narzędzie umożliwiające lot w kosmos? Decyzję pozostawiamy Wam :-)

Każdy uczestnik będzie miał możliwość przetestowania swojego rozwiązania na różnych urządzeniach VR. Wykorzystaj ten dzień na prototypowaniu wcześniej powstałych pomysłów, rozwijaniu już istniejących projektów lub pracę nad czymś totalnie nowym! Dla autorów najciekawszych projektów przygotowaliśmy cenne nagrody.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

  • sprawdzisz swoje umiejętności w zakresie programowania oraz kreatywnego myślenia, 
  • masz szansę na wygranie ciekawych nagród, 
  • poznasz ciekawych ludzi ze świata biznesu i nowych technologii, -będziesz mieć szansę przetestowania różnych urządzeń VR, 
  • uzyskasz wartościowy wpis do CV!

W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu:

iwona@challengerocket.pl

+790 226 530