Dziś przedstawiamy Wam MentorMob, startup, którego ideą jest uczenie się poprzez czytanie artykułów i oglądanie filmików zamieszczonych przez użytkowników na playlistach. Wczoraj projekt został udostępniony publicznie, ale jego twórcy nadal pracują nad rozwojem startupu.

MentorMob jest startupem branży edukacyjnej, który ma zaspokoić potrzebę e-learningu, udostępniając w prosty sposób swoim użytkownikom playlisty dotyczące danego tematu. W MentorMob znajdziemy przygotowane przez użytkowników kursy, pokazane w postaci playlisty, składające się przede wszystkim z filmików, ale również z ciekawych artykułów. Każda playlista może być oceniana jak i komentowana przez innych, a ponadto możemy się nią dzielić z naszymi znajomymi na portalach społecznościowych. Dokonując rejestracji, co nie jest konieczne, by korzystać z niektórych funkcjonalności serwisu, możemy edytować czyjąś playlistę, dodając interesujący filmik czy wklejając link do artykułu.

Startup wydaje się być odpowiedzią na potrzebę odnalezienia interesujących treści dotyczących danego tematu i nie marnowania czasu na przeszukiwanie całego internetu.

źródło: techcocktail.com

Komentarze (0)