Przedstawiany przez nas startup działa przede wszystkim lokalnie. Rock Your Block ma pomóc młodym osobom w znalezieniu dorywczej pracy albo praktyk dzięki portalom społecznościowym. Kto chce dorobić sobie do kieszonkowego, ten powinien poznać RYB.

Od lutego bieżącego roku trwają otwarte beta testy Rock Your Block – platformy dla młodzieży, która szuka pracy na kilka godzin dziennie. Ideą startupu jest promowanie zdobywania doświadczenia w młodym wieku. Każdy młodzieniec zarejestrowany na RYB posiada swój profil, gdzie będą widnieć rekomendacje poprzednich pracowników oraz historia wykonanych prac, z których pracodawcy byli zadowoleni.

To, co wyróżnia RYB od wielu innych portali z ofertami pracy, to przede wszystkim integracja z mediami społecznościowymi. Ze względów prawnych osoby, do których skierowany jest startup, czyli te w przedziale 13 do 17 lat, nie mogą samodzielnie zarejestrować się w portalu. Do tego kroku potrzebują jednego z rodziców bądź opiekuna prawnego, który potwierdzi podane informacje i będzie w stanie zapłacić całoroczną opłatę za korzystanie z serwisu.

źródło: techcocktail.com

Komentarze (0)