Dziś została otwarta rejestracja na trzecią już edycję trzydniowego cyklu Startup Sprint. Tym razem edycja będzie nosić nazwę Sport. Gratką dla zaproszonych będzie mecz Warty Poznań, który obejrzymy z Sali Widokowej na Stadionie Miejskim.


Od dzisiaj możecie zapisywać się na trzecią edycję 3-dniowego cyklu imprez Startup Sprint Sport. Organizatorzy włożyli wiele starań w organizację sportowej edycji, a wynikiem tego jest informacja, że event odbywać się będzie w Loży Prezydenckiej Stadionu Miejskiego miasta Poznań (potocznie zwanym Stadionem Lecha). Czego możemy się spodziewać po SS Sport? Kto będzie mentorował zgromadzonym pasjonatom startupów? O komentarz poprosiliśmy Michała Romanowskiego, jednego z organizatorów wszystkich dotychczasowych edycji Startup Sprint.

- Myślę, że pewnie pojawi się parę rozwiązań mających na celu “zagospodarowanie” kibiców którzy przyjadą na Euro 2012. Pewnie trochę oparte na geolokalizacji...ale też liczę na to że pojawią się rozwiązania z których będą mogły skorzystać np. firmy, które aktywnie wspierają sport, menadżerowie sportowi a być może sami zawodnicy, różnych dyscyplin.(...) Będą też organizatorzy dużych imprez sportowych. Będą ludzie z miasta odpowiedzialni za organizację EURO 2012, będą ludzie z miast organizatorów EURO. Ale też szykujemy parę niespodzianek. Może pojawi się jakiś znany redaktor sportowy??? :)

Na Startup Sprint zapraszamy nie tylko mieszkańców Poznania. W poprzedniej edycji gościli mieszkańcy Gdańska czy Warszawy. Bariera odległościowa jest do pokonania a wszystkich zdecydowanych zapraszamy do rejestracji już dziś: http://startupsprint.pl/index.php/zarejestruj-sie/.

Tak jak w poprzedniej edycji organizatorzy proszą przy rejestracji o kaucję 49 złotych, która zostanie zwrócona po zakończeniu eventu.

Komentarze (0)