... ... ...

Ford, producent filmów i znany aktor stworzyli aplikację do rekomendacji miejsc ze zdrową żywnością

Dodane

23-04-2013

Adam Łopusiewicz

Wczoraj Peter Glatzer (producent filmów) oraz Adrian Grenier (główny bohater serialu Entourage), współtwórcy SHFT z okazji Dnia Ziemi opublikowali swoje kolejne dzieło. Stworzyli aplikację Food Tripping, która ma pomóc wszystkim mieszkańcom USA znaleźć lokale ze zdrową żywnością.

Grafika główna artykułu pochodzi z Fotolia

Food Tripping ma rozwiązać problem związany z coraz częstszym jedzeniem fast foodów. Twórcy zauważyli, że wybierając się samochodem w daleką podróż, trudno jest znaleźć (nie znając danego miasta) lokal oferujący zdrową żywność. Postanowili więc stworzyć aplikację, która poleci takie miejsca. Po jej pobraniu widzimy pięć zakładek w panelu dolnym i dwie w górnym. Wygodną funkcją wydaje się możliwość podzielenia według listy wszystkich znalezionych punktów na mapie spełniających wymagania aplikacji. Oprócz tego możemy dodać wybrane lokale do ulubionych czy skorzystać z funkcji "check-in".

Twórcy SHFT nawiązali współpracę z Ford Motor Company w 2011 roku i od tego czasu pracują nad aplikacją. Jak donosi tflcar.com obecnie w bazie Food Tripping znajduje się ponad 50 tysięcy restauracji, barów oraz sklepów ze zdrową żywnością. Aplikacja jest dostępna do pobrania za darmo na smartfony z systemem iOS oraz Android. Zdrowe podejście do rynku mobile.

Komentarze (0)