... ... ...

Zainwestuj w drony

Pressroom MamStartup
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dodane

05-11-2014

Informacja prasowa

Dron Academy zajmująca się wykorzystaniem statków bezzałogowych do celów komercyjnych dostępna jest już dla inwestorów na portalu crowdfundingu udziałowego Crowdcube.pl. Właściciel projektu, Wojciech Brodziak, chce pozyskać 120 tys. złotych w zamian za 35% udziałów w swoim przedsięwzięciu. 

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Zdjęcie royalty free z Fotolia

Oferta Dron Academy stanowi możliwość zostania wspólnikiem w spółce z dynamicznie rozwijającej się branży UAV (ang. unmanned aerial vehicle). Z raportu "Global UAV Market 2013 - 2018" wynika, że globalny rynek usług UAV będzie rósł, by w 2023 roku osiągnąć wartość 114,7 mld dolarów. 

Dron Academy  wykorzystuje drony, tj. statki bezzałogowe do filmowania i fotografii z powietrza. Firma obsługuje między innymi branże związane z nieruchomościami, rolnictwem czy budownictwem. Nakręcone materiały sa wykorzystywane przez zleceniodawców Dron Academy w celach promocyjnych i analizy inwestycji. 

W związku z bardzo szybkim rozwojem rynku pozyskane na Crowdcube.pl środki przeznaczymy na rozszerzenie działalności o tworzenie ortofotomap 2D i 3D m.in. dla budownictwa, rolnictwa oraz przemysłu. W dalszych planach przedsiębiorstwa jest stworzenie statku bezzałogowego, który wykonywałby swoją pracę w autonomiczny sposób. Wszelkie zdobyte informację przez drona przesyłane będą prosto do klienta - powiedział Wojciech Brodziak, Dron Academy.

Standardowy czas prezentowania oferty dla inwestorów w serwisie Crowdcube.pl to 60 dni. Wspólnikiem Dron Academy można zostać rejestrując się na Crowdcube.pl i inwestując już 100 zł – tyle wynosi minimalna kwota inwestycji, czyli cena jednego udziału w spółce z o.o.

Komentarze (0)