Aplikacja Taxi5 na telefony z systemem Google Android doczekała się kilku wersji językowych. Już od tego tygodnia możecie zamówić taksówkę w jednym z sześciu języków: angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim, rosyjskim oraz oczywiście polskim.


Wersje językowe mają na celu pomoc zagranicznym turystom podczas korzystania z aplikacji. Proces zamawiania taksówki ułatwia dodatkowo fakt, że posługując się Taxi5 nie trzeba wykonywać telefonów ani podawać adresu.

Czym jest Taxi5?

Przeczytaj również

Taxi5 - taksówki na guzik

Taxi5 to darmowa aplikacja mobilna do zamawiania taksówek. Taxi5 automatycznie wykrywa Twoją lokalizację na telefonie komórkowym – aby zamówić taksówkę nie musisz nigdzie dzwonić - wystarczy, że naciśniesz przycisk w aplikacji. Aplikacja działa na telefony z systemem Google Android (pobierz aplikację z Google Play) oraz na iPhone (pobierz z App Store). Taksówkę można także zamówić ze strony internetowej www.taxi5.pl.

Gdzie działa Taxi5?

Taxi5 posiada w swojej dyspozycji już ponad 4000 taksówek w 18 miastach – m.in. Bydgoszczy, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu, Szczecinie i Łodzi.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)