Sieć Niezależnych Biur Rachunkowych to nowa inicjatywa SuperKsięgowej – gracza na rynku księgowości internetowej. Dzięki niej biura, które przejdą pozytywną weryfikację mają szansę na pozyskanie nowych klientów. Jednocześnie będą zapewniać obsługę wyższej jakości. Do końca 2013 roku w Sieci SuperKsięgowej będzie kilkaset podmiotów.

Przynależność do sieci zmienia rolę obsługi księgowej z pasywnej na aktywną. Dzięki zastosowaniu systemu SuperKsiegowa.pl większość czynności dotychczas wykonywanych ręcznie, została zautomatyzowana (fakturowanie, wydruk, wysyłka e-Deklaracji czy przypomnień SMS-owych lub e-mail do Klientów). Biuro Rachunkowe ma czas nie tylko na aktualizowanie swojej wiedzy, ale również na doradztwo i proaktywne podejście do problemów, których klient może nawet nie być świadomy. Ogólnopolski zasięg i szeroko zakrojone działania reklamowe mają na celu promocję biur, które przystąpiły do Sieci. Zyskują one w ten sposób dostęp do rynku ogólnopolskiego świadcząc pełną obsługę lub pojedyncze usługi doradcze.

W dzisiejszych czasach optymalizacja kosztów i pozyskiwanie nowych klientów to dwa główne zadania wielu firm. Sieć Niezależnych Biur Rachunkowych SuperKsięgowej jest dla mnie okazją na dotarcie do nowych klientów z całej Polski, a nie tylko z Wrocławia i okolic – tłumaczy Katarzyna Modrzejewska, Prezes Zarządu Horsh Sp. z o.o.

Jednak nie wszystkie biura mogą zostać przyjęte do Sieci. Polecanie, promowanie oraz poświadczanie wiarygodności własną marką zobowiązuje SuperKsięgową do odpowiedniej weryfikacji podmiotów. O przyjęciu do Sieci decyduje poziom wiedzy merytorycznej, obsługi klienta oraz odpowiednie kwalifikacje.

Chcemy, aby w Sieci SuperKsięgowej znalazły się biura rachunkowe otwarte na zdobywanie wiedzy, nowoczesność i świadczenie wysokiego poziomu usług. Mamy już kilkadziesiąt biur partnerskich spełniających takie kryteria. Obecnie spotykamy się z biurami w całym kraju i zauważamy duże zainteresowanie naszą propozycją. Planujemy, że do końca 2013 roku w Sieci SuperKsięgowa znajdzie się kilkaset biur rachunkowych – mówi Patrycja Strzelecka, Dyrektor Zarządzająca firmy SuperKsięgowa SA.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)