Po dłuższej przerwie wraca barcamp KrakSpot. Organizatorzy jak zwykle przygotowali moc prelekcji oraz atrakcji towarzyszących.

Czternasta edycja KrakSpot odbędzie się już 7 marca w The Stage na ulicy Łobzowskiej 3 w Krakowie. Event zaczyna się o godzinie 19.00. Nie może zabraknąć tam wszystkich tych, którzy interesują się branżą biznesową, networkingiem czy też nowymi technologiami.

Uczestnicy będą mogli wysłuchać praktyków branży, usłyszeć wskazówki dotyczące tworzenia i prowadzenia biznesu a także w luźnej atmosferze porozmawiać w kuluarach z przedstawicielami branży, wymienić się doświadczeniami czy też nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Agenda spotkania:

1. Prezentacje pełnowymiarowe:

  • Ian Scarffe (GSEA, Binkplus.pl), Damian Słuja (BaseConnect) – „Lean Startup WTF”;
  • Andrzej Pawlikowski (Materialination) – „Druk 3D – Rewolucja przemysłowa”;
  • Jakub Krzych (Estimote, Inc.) opowie o Internet of Things.

2. Elevator pitch session:

  • 5-minutowe wystąpienia dotyczące tego, co dzieje się w branży – ciekawe projekty i pomysły, a wszystko to tuż przed Dniem Kobiet więc w roli prelegentek wyłącznie kobiety.

3. Networking.

  • rozmowy kuluarowe przy kuflu dobrego piwa, nowe znajomości, dyskusje na nie-tylko- branżowe tematy.

Jak zawsze nie zabraknie też zniżek na barze oraz tradycyjnej, darmowej pizzy dla uczestników. Będzie można zobaczyć też drukarkę 3D w akcji! Dodatkowo organizatorzy zaplanowali specjalną niespodziankę, ale o tym dowiecie się już na KrakSpocie!

Partnerem strategicznym wydarzenia jest Brainly.com.

MamStartup jest patronem medialnym tego wydarzenia.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)