ŻądniWiedzy.pl to nowy informacyjny serwis popularnonaukowy, który za główny cel postawił sobie popularyzowanie szeroko pojętej nauki wśród Polaków.


Wiemy, że każdy człowiek jest z natury ciekawy otaczającego go świata, bez ludzkiej ciekawości nie byłoby odkryć naukowych, nasza cywilizacja nie rozwijałaby się. Nasz portal stara się zaspokoić tą ciekawość i zamieszczać ciekawe oraz niespotykane na innych polskich portalach newsy.

Na łamach serwisu osoby zainteresowane oraz pasjonujące się nauką znajdą informacje o najnowszych odkryciach naukowych, przełomach w nauce, nowych projektach inżynieryjnych czy technologicznych oraz najciekawszych przedsięwzięciach i produktach  technicznych pojawiających się na świecie. W serwisie znajdą Państwo informacje z takich dziedzin jak: fizyka, nanotechnologia, astronomia, medycyna, technologia, elektronika, biologia i chemia.

Planujemy zorganizować wokół portalu społeczność zainteresowaną  nowinkami ze świata nauki oraz techniki,  biorącą udział w żywej dyskusji na temat poszczególnych artykułów zamieszczanych na łamach serwisu.

Obecnie portal poszukuje inwestora, w celu zainwestowania pewnych kwot przede wszystkim w promocję serwisu.

W bliskiej przyszłości chcielibyśmy wdrożyć nowe usługi oraz funkcje, takie jak np. autorską bibliotekę animacji video związanych z konkretnymi dziedzinami znajdującymi się na stronie
(procesy biologiczne, fizyczne, zachodzące we Wszechświecie, ukazujące fascynujący świat nanotechnologii oraz wiele innych).

Zapraszamy wszystkich żądnych wiedzy http://zadniwiedzy.pl/

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)