Czy zdarzyło Ci się, że miałeś potrzebę opowiedzenia na swój temat komuś przez internet? Czy wielokrotnie zostawiałeś puste miejsce tam gdzie powinien znajdować się adres Twojej strony internetowej w formularzu o pracę lub swoim CV. Czy wydawałeś pieniądze na ogłoszenia w prasie iż szukasz pracy?


Podobnych pytań można zadać wiele. Wszystko wynika z faktu, że w obecnych czasach podstawą jest zaistnieć w internecie. Nie każdy jednak ma czas, możliwości, potrzebę czy pieniądze na wykonanie rozbudowanej strony internetowej. Nasz projekt wychodzi na przeciw takim właśnie osobom. Zapraszamy do odwiedzenia strony wpadnij.do gdzie w kilka minut za pomocą prostego kreatora stworzysz własną wizytówkę online.

Jej zastosowań jest wiele lecz najważniejsze jest to, że przestaniesz być niewidoczny w wynikach przeglądarek. Udostępniasz tylko te informacje, które chcesz aby były widoczne dla innych. Daj się znaleźć pracodawcy, prześlij rewelacyjny adres wpadnij.do/login do nowo poznanej osoby aby poznała Cię lepiej. Już niebawem dojdzie wiele nowych ciekawych rozwiązań dzięki którym zyskasz nowe możliwości promowania siebie bądź swojego biznesu.

Serdecznie zapraszamy do założenia u nas darmowej wizytówki. Dołożymy wszelkich starań aby sprostać Waszym oczekiwaniom. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę oraz współpracę.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)