... ... ...

kliklogo.pl - pierwszy w Polsce profesjonalny sklep z gotowymi projektami logo

Dodane

01-09-2011

Lech Romański

Ruszył pierwszy na polskim rynku profesjonalny sklep z gotowymi projektami logo. W ofercie kliklogo.pl znajdują się setki projektów z różnych branż.


Dotychczas, aby zamówić logo dla swojej firmy należało przejść rutynowy proces projektowania. W większości transakcji schemat wyglądał podobnie. Pierwszym krokiem jest wybieranie grafika lub firmy, kolejnym opisanie swoich preferencji i oczekiwanie na zamówiony projekt. Gdy koncepcja logo jest gotowa, zazwyczaj istnieje możliwość dokonywania  poprawek. Po osiągnięciu oczekiwanego efektu dostajemy odpowiednie pliki z naszym logo. Proces ten jest nie rzadko bardzo czasochłonny. Dzięki Kliklogo użytkownik może wybrać gotowy, profesjonalny projekt logo i dostosować go na potrzeby swojej firmy lub produktu. Proces kreacji zostaje zatem skrócony do minimum.

Geneza pomysłu i cel
Od lat zajmujemy się projektowaniem identyfikacji wizualnej dla firm. Z doświadczenia wiemy, iż nie łatwo jest połączyć profesjonalizm z oczekiwaniami finansowymi klienta. Często ograniczone możliwości finansowe powodują niekorzystne skutki. Ekstremalnym, chodź nie rzadkim przypadkiem, są logo-samoróbki, wykonane przez właścicieli bądź pracowników firm, nie mających doświadczenia w projektowaniu. Kliklogo jest kompromisem. Projekty są w pełni profesjonalne, zgodne ze światowymi trendami, ale dzięki temu, że nie są to projekty dedykowane możemy zaoferować je w atrakcyjnych cenach.

Odbiorcy
Jeżeli nie chcemy, podejmować ryzyka i mamy trudności z zaufaniem projektantowi, możemy kupić gotowe logo. Użytkownik widzi projekt, który kupuje, zatem nie istnieje ryzyko nie trafienia projektanta w gust Klienta. Oczywiście jest także możliwość modyfikacji projektu – przede wszystkim zmiany nazwy firmy, ale także koloru lub czcionki. To co najważniejsze i odróżnia nasz serwis od innych podobnych przedsięwzięć zagranicznych, to fakt ,że logo jest sprzedawane tylko raz. Prawa autorskie wędrują do klienta, a projekt znika z oferty Kliklogo.
Zachęcamy również do współpracy freelancerów. Jeżeli grafik posiada niewykorzystane projekty logo, może sprzedać je za pośrednictwem naszego serwisu.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)