Account Manager – Polymus

Array PLN

Warszawa

01.01.1970

Agencja zintegrowanej komunikacji marketingowej Polymus działa na rynku od 1996 r. tworząc kompleksowe kampanie marketingowe i sprzedażowe: od opracowania strategii komunikacji, poprzez wygenerowanie efektywnych pomysłów kreatywnych, aż po ich realizację.

Projekty realizowane są w następujących obszarach: strategia komunikacji, kreacja, wsparcie sprzedaży, digital & interactive, field marketing, event marketing oraz produkcja. Obsługiwani klienci: Hewlett-Packard, Symantec, Metro Group, Agora, Coty, T-Mobile. Jest częścią Grupy Kapitałowej Arteria S.A.

Agencja zintegrowanej komunikacji marketingowej 360
Polymus Sp. z o.o.
szuka kompetentnej osoby na stanowisko

Account Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Samodzielna obsługa bieżących projektów w ramach kampanii marketingowych 360°,
  • Współpraca z innymi działami agencji – strategia, kreacja, produkcja, dtp,
  • Bieżące monitorowanie działań konkurencji,
  • Koordynowanie prac nad przygotowywaniem ofert przetargowych,

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w agencji reklamowej poparte sukcesami,
  • Umiejętność prowadzenia kampanii zintegrowanych 360 stopni,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne,
  • Chęć rozwoju i nauki,

Oferujemy:

  • Pracę w agencji o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Udział w projekcie przy wprowadzeniu na rynek marki z segmentu finansowego,
  • Ciekawe wyzwania zawodowe,

CV i list motywacyjny z dopiskiem „Rekrutacja Account Manager” prosimy wysyłać na adres: [email protected]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”