Junior IT Project Manager

PLN

Kraków

30.12.2017

Miejsce pracy: Kraków

Co możemy Ci zaoferować?

  • koordynację różnorodnych i pełnych wyzwań projektów dla Klientów z całego świata (czas trwania jednego projektu to od 3 do 6 miesięcy),
  • poszerzenie specjalistycznej wiedzy z zakresu projektów IT, szczególnie aplikacji mobilnych,
  • możliwość wcielania w życie innowacyjnych pomysłów opartych o najnowsze trendy i rozwiązania technologiczne dostępne na rynku (t.j. SmartWatch, Beacon, Wearables),
  • tworzenie rozwiązań, z których korzystają na co dzień tysiące użytkowników,
  • zadaniowy czas pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • przyjazne miejsce pracy i comiesięczne imprezy integracyjne.

Jakie zadania oddamy w Twoje ręce?

  • budowanie i zarządzanie zespołem projektowym (grafikami, developerami i testerami) oraz współpracę z podwykonawcami,
  • ustalanie zakresu prac, specyfikacji oraz harmonogramowanie,
  • komunikację z zagranicznymi Klientami,
  • zarządzanie budżetem projektu,
  • raportowanie postępów w projekcie i ewidencjonowanie dokumentów.

Sprawdź czy masz solidne podstawy, aby podjąć się tego wyzwania:

  • czy posiadasz przynajmniej roczne doświadczenie, w zarządzaniu projektami aplikacji mobilnych lub webowych?
  • pracowałeś/aś w metodologii Agile?
  • czy płynnie posługujesz się językiem angielskim w piśmie i mowie?
  • cechuje Cię zamiłowanie do nowych technologii i znajomość branży IT (szczególnie mobile)?
  • czy potrafisz nawiązywać relacje ze współpracownikami i podwykonawcami oraz sprawić, by każdy z nich czuł się ważną częścią projektu?
  • jesteś nastawiony/a na efekt i realizację założonych celów, a także potrafisz zmotywować swój zespół do tego, żeby je osiągał?

Jeżeli uważasz, że swoimi kompetencjami wesprzesz nasz zespół – aplikuj http://bit.ly/2Bqdr3f

Pierwszy krok należy do Ciebie!