Specjalista ds. pozyskiwania partnerów biznesowych

6000-10000 PLN

Warszawa

21.02.2018

[email protected]

Firma: Mfind.pl (porównywarka ubezpieczeniowa)

Kto: Specjalista ds. pozyskiwania partnerów biznesowych

Wynagrodzenie: 6 – 8 tys. zł

Gdzie: Warszawa

Link: https://mfind.recruitee.com/o/specjalista-ds-pozyskiwania-partnerow-biznesowych

Zadania:

  • Pozyskiwanie wydawców do programu partnerskiego (afiliacyjnego) z kanału online oraz offline
  • Zarządzanie, motywowanie oraz budowanie relacji z partnerami w celu maksymalizacji efektów współpracy
  • Rekomendacja i optymalizacja narzędzi dla aktualnych i nowych Partnerów
  • Udział w spotkaniach i prezentacjach
  • Realizację planów sprzedażowych;

Oferujemy:

  • Solidna podstawa + atrakcyjny system premiowy (6 – 8 tys. zł)
  • Stałą możliwość podnoszenia wiedzy i kwalifikacji poprzez szkolenia
  • Dużą samodzielność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań
  • Dobrą organizację pracy
  • Przyjazną i nieformalną atmosferę pracy
  • Elastyczny czas pracy

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w obszarze sprzedaży (mile widziane branża motoryzacja/ finanse/ e-biznes)
  • Umiejętności sprzedażowe i prezentacyjne,
  • Łatwość nawiązywania kontaktu;
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie marketingu afiliacyjnego (programy partnerskie)
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Dobrej znajomość środowiska MS Office