Menadżer Produktu

2000-6000 PLN

Warszawa

31.12.1969

JĘZYKI ONLINE- spółka rozwijająca slowka.pl i multikurs.pl – rozbudowane platformy i aplikacje do nauki języków obcych online, jedyny wydawca bestsellerowej serii Profesor Henry online – poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko: Menadżer Produktu

Opis stanowiska:

  • zarządzanie produktem i efektywną sprzedażą usług oraz poszukiwanie nowych możliwości wykorzystania posiadanych zasobów
  • projektowanie i bieżący nadzór nad rozwojem
  • tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej
  • identyfikowanie kanałów sprzedaży i grup docelowych klientów
  • negocjowanie umów i współpraca z partnerami zewnętrznymi
  • analiza i raportowanie wyników

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w marketingu oraz rozwijaniu e-produktów
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wysoka umiejętność organizowania pracy, terminowość w realizacji projektów
  • umiejętność zarządzania ludźmi
  • inicjatywa i samodzielność w działaniach
  • nastawienie na wynik

Oferujemy:

  • pracę w młodym, multidyscyplinarnym zespole osób
  • realne możliwości rozwoju
  • udział w ciekawych projektach
  • przyjazną atmosferę pracy.

Forma kontaktu: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres [email protected] z tematem wiadomości „Menadżer Produktu”. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.