Project Manager

Wybierz kwotę-4000 PLN

Warszawa

19.09.2015

KERRIS Group to prężnie rozwijająca się agencja interaktywna, w ramach której funkcjonują działy kreacji, technologii oraz performance marketingu. Spółka rozwija również kilka własnych projektów wewnętrznych związanych z branżami Internet/Edukacja/EdTech/E-commerce. W związku z rosnącą liczbą zadowolonych Klientów poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

PROJECT MANAGER
miejsce pracy: Warszawa

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za kompleksowe prowadzenie i zarządzanie projektami digital, realizowanymi w ramach 3 działów agencji. Szukamy pasjonatów Internetu z doświadczeniem w branży, osób kreatywnych i zaangażowanych, lubiących mieć wpływ na efekt końcowy projektu.

Obowiązki:

  • Opracowywanie strategii, harmonogramów działań, kosztorysów.
  • Monitorowanie realizacji zleceń Klientów podczas ich trwania.
  • Współpraca z innymi działami agencji, aby zapewnić prawidłową realizację zleceń Klientów.
  • Stale uzupełnianie własnej wiedzy na temat powierzonego obszaru, a także obsługi Klienta.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu projektów z zakresu tworzenia stron www, aplikacji mobilnych, identyfikacji marki, kampanii ATL i BTL oraz obsługi graficznej.
  • Samodzielność, dokładność i odpowiedzialność w działaniu.
  • Umiejętność skutecznego działania pod presją czasu.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne.
  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1.

Oferujemy:

  • Stała pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Wynagrodzenie 3000 – 4000 zł netto/miesięcznie.
  • Udział w ciekawych projektach zarówno dla startupów, jak i klientów korporacyjnych.
  • Pracę w młodym, pełnym energii zespole i świetną atmosferę.
  • Opiekę i wsparcie merytoryczne w zakresie określonych prac.
  • Narzędzia pracy adekwatne do stanowiska.
  • Pakiety korzyści pracowniczych (karty Multisport oraz ubezpieczenia zdrowotne).

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zachęcamy do aplikowania do dnia 31.08.2015r.
Wyślij swoje CV oraz kilka zdań uzasadniających wybór takiego stanowiska na adres: [email protected] wpisując w tytule swoje imię i nazwisko oraz nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 2002 r. Nr 01, poz. 926 z późniejszymi zmianami).