Project Manager – Autentika

Array PLN

Warszawa

01.01.1970

Agencja interaktywna Autentika od 2005 roku buduje strony i aplikacje internetowe. Mamy doświadczenie zarówno w kreowaniu wizerunku marek w sieci, jak i realizacji nowatorskich pomysłów w postaci startupów internetowych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Project Manager

Obowiązki:

  • zarządzanie budową projektów internetowych,
  • kontrola harmonogramu i budżetu,
  • koordynacja zespołu projektowego,
  • kontrola jakości,

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu budową projektów internetowych lub doświadczenie zdobyte w zespole projektowym jako programista/analityk,
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z projektowaniem, wdrażaniem, utrzymywaniem aplikacji internetowych,
  • wiedza (mile widziana pasja) z zakresu User Experience oraz User-Centered Design,
  • świadomość możliwości i ograniczeń nowoczesnych technologii związanych z budowaniem aplikacji internetowych (PHP, bazy danych, HTML5, CSS3, Java-Script, AJAX),
  • pracowitość, samodzielność,

Oferujemy:

  • stacjonarną pracę w Warszawie lub Białymstoku lub również pracę zdalną,
  • możliwość współpracy z osobami z całego kraju,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • solidna podstawa i premie,
  • przyjazna atmosfera,
  • dbamy o higienę i kulturę pracy,
  • ciekawe projekty – unikamy nudy,
  • satysfakcja i możliwość zaspokojenia ambicji gwarantowana.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV z zaznaczeniem nazwy stanowiska na adres e-mail: [email protected] Do aplikacji prosimy również dołączyć oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) Zgoda obejmuje także przetwarzanie danych w przyszłości dla potrzeb kolejnych procesów rekrutacji podejmowanych przez Autentikę w przyszłości.”