Senior UX Designer

2000-6000 PLN

Wrocław

17.12.2015

[email protected]

Grupa Unity S.A.

Jesteśmy jednym z największych dostawców IT dla e-biznesu w Polsce. Dostarczamy narzędzia wspierające wielokanałową sprzedaż i dystrybucję, rozwiązania usprawniające procesy w środowisku pracy, a także wdrażamy i integrujemy dedykowane oprogramowanie. Zapewniamy również kompleksową obsługę z zakresu marketingu w e-commerce, nastawionego na osiąganie biznesowych celów Klienta.
Nasi klienci to m.in.: RTV Euro AGD, Marketing Investment Group, AGORA, Leroy Merlin, AB, Black Red White, 4Faces, Top Secret, Tefal.

Aktualnie do swojego zespołu poszukuje osoby na stanowisko – Senior UX Designer

Oczekiwania:

Poszukujemy osoby z dużą wiedzą teoretyczną i praktyczną dotyczącą projektowania zorientowanego na użytkownika (włączając zarówno badania, jak i projektowanie), mile widziane doświadczenie w pracy z oprogramowaniem biznesowym np. systemy bankowe, systemy telekomunikacyjne, panele administracyjne lub porównywalnie złożone projekty.

Oczekujemy profesjonalizmu, pasji, talentu, zaangażowania, entuzjazmu, by tworzyć intuicyjne i przemyślane rozwiązania. Innowacyjnego sposobu myślenia, by dostarczać usługi dla naszych klientów na najwyższym poziomie.

Zadania na stanowisku:

  • projektowanie architektury informacji i interfejsów dla serwisów webowych/aplikacji mobilnych,
  • prowadzenie warsztatów z klientami w celu analizy procesów biznesowych i pozyskania informacji potrzebnych do realizacji projektu,
  • doświadczenie w przeprowadzaniu badań użyteczności,
  • przygotowanie makiet do badań usability, tworzenie klikalnych prototypów makiet serwisów webowych/aplikacji mobilnych,

Wymagania:

  • min. 3 lat doświadczenia w projektowaniu rozwiązań webowych i mobilnych potwierdzone Portfolio (makiety, prototypy), fragmenty raportów, analiz,
  • bycie na bieżąco z trendami w projektowaniu UX,
  • dogłębne zrozumienie zasad projektowania UX,
  • doskonałe umiejętności analityczne i komunikacyjne, doświadczenie w użyciu narzędzi analitycznych (np. Kissmetrics, Mixpanel Google Analytics) oraz testów A / B w celu optymalizacji produktów,
  • znajomości zasad projektowania zorientowanego na użytkownika,
  • bardzo dobra znajomości Axure RP lub innych narzędzi do projektowania, zaangażowania, motywacji do ciągłego rozwoju i pozytywnego nastawienia,

Dodatkowym atutem będzie:

  • podstawowa znajomość oprogramowania graficznego Adobe Photoshop, Adobe Illustrator,
  • gotowość do udziału w projektach międzynarodowych,

Oferujemy:

  • czynny udział w badaniach (planowanie, organizacja i przeprowadzenie)
  • udział w innowacyjnych projektach międzynarodowych realizowanych dla rozpoznawalnych Klientów,
  • pracę świetnym zespole,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz odpowiedzialności,
  • opiekę medyczną,
  • ok system.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na mail: [email protected]