Account Manager – Autentika

Array PLN

Warszawa

01.01.1970

Agencja interaktywna Autentika od 2005 roku buduje strony i aplikacje internetowe. Mamy doświadczenie zarówno w kreowaniu wizerunku marek w sieci, jak i realizacji nowatorskich pomysłów w postaci startupów internetowych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Account Managera

Zadania:

  • kompleksowa obsługa klientów Autentiki – od budowania relacji po efektywną realizację prowadzonych działań,
  • nadzór nad budżetem i harmonogramem projektów,
  • koordynacja projektów lub współpraca z Project Managerami projektów,
  • współtworzenie i dostarczanie klientom inspiracji i pomysłów na rozwój ich biznesu.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • świetne referencje,
  • znajomość trendów i możliwości współczesnych technologii internetowych,
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność,
  • umiejętność budowy długofalowych relacji z klientami,
  • doskonała organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole,
  • pracowitość i samodzielność,
  • umiejętność prezentowania i negocjacji.

Oferta:

  • praca stacjonarna w Warszawie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie – solidna podstawa i premie,
  • przyjazna atmosfera – dbamy o higienę i kulturę pracy,
  • ciekawe projekty – unikamy nudy, satysfakcja i możliwość zaspokojenia ambicji gwarantowana.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV z zaznaczeniem nazwy stanowiska na adres e-mail: [email protected]

Do aplikacji prosimy również dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) Zgoda obejmuje także przetwarzanie danych w przyszłości dla potrzeb kolejnych procesów rekrutacji podejmowanych przez Autentikę w przyszłości.”