Head of Innovation Scouting

2000-10000 PLN

dowolne

20.02.2016

[email protected]

Head of Innovation Scouting (Polska)

OPIS STANOWISKA
Poszukujemy ambitnej osoby mającej doświadczenie w zakresie inwestycji kapitałowych w przedsiębiorstwa o wysokim potencjale wzrostu.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację prac polskiego działu Innovation Scounting, w tym koordynację przygotowań międzynarodowych kampanii crowdinvestingowych, realizację projektów dla klientów instytucjalnych oraz pozyskiwanie nowych klientów.

ZADANIA

  • koordynacja przebiegu przygotowań projektów inwestycyjnych
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • koordynacja projektów dla klientów instytucjonalnych
  • wystąpienia publiczne i medialne
  • aktywne budowanie i rozwijanie relacji z partnerami
  • odpowiedzialność za funkcjonowanie polskiego działu Innovation Scouting

WYMAGANIA

  • udokumentowane doświadczenie w realizacji inwestycji kapitałowych
  • udokumentowane doświadczenie we współpracy ze startupami/MŚP
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • gotowość do regularnych wyjazdów do zagranicznych oddziałów firmy
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w zakresie finansów
  • mile widziana znajomość społeczności startupowej

OFERUJEMY

  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • pracę w międzynarodowym zespole dynamiczniej rozwijającej się firmy
  • wyzwania zawodowe – możliwość samorealizacji w pracy nad ciekawymi projektami
  • dostęp do biura oraz pakiet AIP Business Link

O FIRMIE

CONDA Crowdinvesting to bardzo szybko rozwijająca się platforma inwestycyjnego finansowania społecznościowego. Marka funkcjonuje na 6 europejskich rynkach i planuje dalszą ekspansję.

Łączymy przedsiębiorców z inwestorami tworząc warunki rozwoju dla przedsiębiorstw o wysokim potencjale wzrostu. Dodatkowo angażujemy się w zwiększenie dostępu do finansowania oraz wspieranie innowacyjności wśród społeczności biznesowych na poziomie lokalnym i międzynarodowym.

Osoby spełniające powyższe wymagania powinny przesłać aplikację zawierającą także CV oraz dołączyć zapis „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)”.

Aplikację należy przesłać na adres [email protected] w tytule wpisując „[NAZWISKO]_INNOVATIONSCOUTING”.