Sales / Product Manager

2000-6000 PLN

Cała Polska

06.05.2016

Budujemy i kompleksowo wdrażamy rozwiązania wspierające procesy biznesowe w firmach.

Realizowaliśmy takie projekty jak: Intranet dla 900 pracowników Eurovia Polska, system rezerwacji sal wraz z dostawą ekranów dla Nestle Polska obsługujące ponad 100 sal, systemy obiegu dokumentów dla Logintrans, Wars S.A. czy MQ Polska. Rozwijamy również platformę społecznościową dla około 300 tys. użytkowników.

Posiadamy 7 własnych produktów. W tym roku rozpoczynamy ekspansję na rynki zagraniczne.

Szukamy osoby do zespołu sprzedażowego.
Idealny kandydat powinien posiadać doświadczenie w sprzedaży wyniesione z agencji interaktywnej lub firmy IT.

Obowiązki

  • Pozyskiwanie klientów na 3 produkty
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Obsługa wysokiej jakości zapytań
  • Utrzymywanie relacji z klientami
  • Aktywne tworzenie i rozwój oferty

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy z klientami B2B
  • Samodzielność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów
  • Motywacja
  • Kultura osobista

Oferujemy

  • Praca na pełen etat z możliwością pracy zdalnej (umowa o pracę, umowa firma-firma)
  • Atrakcyjny model wynagrodzeń
  • Duża samodzielność w działaniu i wsparcie całego zespołu
  • Portfolio wdrożeń dzięki którym łatwiej będzie Ci uzyskać efektywność sprzedażową
  • Wysokiej jakości leady