Przedstawiciel Handlowy

PLN

Warszawa

26.05.2016

Firma IBT International Brands Trading sp. z o.o., dystrybutor międzynarodowych artykułów spożywczych w Polsce poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • praca w biurze + podróże służbowe w kraju
  • pozyskiwanie nowych klientów, prowadzenie negocjacji oraz przyjmowanie zamówień (wiążące/pisemne zamówienie klienta).
  • manager do spraw kluczowych klientów (Key Account Management + sprzedaż)
  • reprezentowanie spółki na targach
  • miesięczne sprawozdanie ze sprzedaży
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • badanie potrzeb klientów
  • obsługa posprzedażowa
  • aktualizacja danych w CRM / ERP

Wymagania:

  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży – warunek konieczny, preferowana branża spożywcza
  • wysokie umiejętności sprzedażowe
  • gotowość do pracy ze sprzedażą długoterminową
  • doskonała znajomość języka polskiego, niemieckiego i angielskiego w mowie i piśmie
  • samodzielność, otwartość, elastyczność, wysoka kultura osobista, lojalność
  • odpowiedzialność i umiejętność samodzielnego podejmowania wyzwań
  • pozytywne nastawienie i chęć ciągłego rozwoju swoich umiejętności
  • prawo jazdy kat. B (prosimy o informacje czy Państwo posiadają własny samochód)

Oferujemy:

  • wynagrodzenie: podstawowe + wysoka prowizja od realizowanej sprzedaży
  • praca w młodym, dynamicznym zespole
  • kultura pracy zespołowej, wzajemnego rozwoju i dzielenia się wiedzą

CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres mailowy.