INŻYNIER ELEKTRONIK – KONSTRUKTOR

PLN

Gdynia

26.05.2016

Bioseco sp. z o.o. to spółka, która od ponad 3 lat wdraża innowacyjne rozwiązania. Głównymi produktami są: system wspomagający bezpieczeństwo na lotniskach cywilnych, system ratujący ptaki i nietoperze na farmach wiatrowych oraz inne systemy z zakresu monitorowania przestrzeni powietrznej. Swoją ofertę firma kieruje na rynek globalny. Spółka ma siedzibę w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pilnie:

Opis stanowiska:

  • Projektowanie układów sterowania
  • Tworzenie prototypów i ich uruchamianie.
  • Tworzenie algorytmów i współudział przy tworzeniu oprogramowania
  • Testy gotowych układów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunek elektronika,
  • znajomość programowania mikrokontrolerów (C/C++),
  • umiejętność projektowania i uruchamiania urządzeń elektronicznych
  • umiejętność posługiwania się narzędziami mechanicznymi przy montażu oraz narzędziami pomiarowymi

Mile widziane:

  • wiedza i zainteresowania w zakresie optoelektroniki lub układów mikrofalowych
  • znajomość systemów radarowych lub urządzeń optycznych jak kamery, przyrządy noktowizyjne, dalmierze itd.
  • znajomość układów opartych o procesory DSP,

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie, nowoczesne miejsce pracy, pracę w małym zespole, możliwość rozwoju profesjonalnego wraz z dynamicznym rozwojem firmy, zatrudnienie na umowę o pracę, współtworzenie przełomowych rozwiązań technicznych ratujących życie ludzi i zwierząt.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do: [email protected]

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego Bioseco Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.