Assistant for special task / Asystent do zadań specjalnych

2000-4000 PLN

Warszawa

02.07.2016

AskHenry.pl to innowacyjny produkt na polskim rynku. Świadczymy usługi asystenckie i concierge dla firm i korporacji. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się startupem w związku z czym poszukujemy nowych osób, które pomogą kontynuować naszą filozofię.

Naprawdę uwielbiamy naszą pracę i klientów oraz aktywnie pomagamy im rozwiązać nawet najmniejsze problemy. Dzięki temu lepiej rozumiemy ich potrzeby i mamy możliwość dostarczyć im jak najlepszy produkt.

Twoje obowiązki:

  • aktywna obsługa klientów i realizacja zleceń
  • praca przy biurku jak i w „terenie” (obszar Warszawy)
  • odbieranie telefonów, wysyłanie maili i kontrola nad jakością usług
  • dbanie o dobry wizerunek firmy i aktywny udział w jej rozwoju

Jeżeli:

  • Jesteś studentem lub dopiero ukończyłeś studia i chcesz zdobywać doświadczenie w start-upie, a korpo to nie do końca Twoja „bajka”
  • Masz doświadczenie min. 1 rok, na stanowisku związanym z obsługą klienta
  • Jeśli pracowałeś na stanowisku asystenckim lub byłaś sekretarką będzie to ogromny atut
  • Nie istnieją dla Ciebie problemy nie do rozwiązania, a ciężkie i wymagające zadania wręcz Cię motywują
  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Masz doskonałe umiejętności komunikacyjne: werbalne i pisemne oraz potrafisz wzbudzić zaufanie
  • Potrafisz myśleć logicznie
  • Lubisz wyzwania
  • Jesteś efektywny/a i umiesz dobrze organizować swój czas
  • Mile widziane będą prawo jazdy Kat. B

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Duże możliwość rozwoju w naszym startu-pie lub zebranie doświadczenia, aby dalej rozwijać swoją karierę
  • Samodzielne stanowisko z odpowiednimi narzędziami pracy
  • Możliwość przyłączenia się do świetnego start-upu na wczesnym etapie rozwoju i rozwijanie go co daje niesamowitą frajdę !
  • Wyjątkową, luźną atmosferę pracy z fajnymi ludźmi

Wyślij swoje CV oraz kilka zdań dlaczego to właśnie Ty jesteś idealnym kandydatem na adres: [email protected] wpisując w tytule swoje imię i nazwisko oraz nazwę stanowiska.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.