CONTENT MANAGER (w języku angielskim)

do 2000 PLN

Warszawa / cała Polska

30.08.2016

LiveCall należy do grona najciekawszych startupów w Polsce. Zostaliśmy wyróżnieni w konkursach Infoshare (zwycięzca), StartupFest (finalista), Business Mixer with T-Mobile (zwycięzca) i wielu innych. Więcej na nasz temat znajdziesz pod adresem.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Będziesz:

  • planować, czyli dostarczysz strategię kontentu, określisz odbiorcę, zbudujesz plan
  • tworzyć, czyli dostarczysz kontent w różnych formatach, dla różnych grup celowych, wykorzystując różne media
  • promować, czyli decydować o publikacji, wyborze kanałów, sposobie pozyskiwania odbiorców
  • a na koniec opomiarujesz swoją pracę i dostarczysz oczekiwanych wartości dla tych miar

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie na w języku angielskim na temat marketingu, sprzedaży, korzystania z LiveCall i innych tematów powiązanych;
  • Promocję treści na serwisach społecznościowych oraz przez kanały płatne
  • Nawiązywanie relacji z blogerami zagranicznymi, ustalania warunków współpracy i realizacja wspólnych projektów

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. C1);
  • Znajomość tematyki startupów, nowych technologii i marketingu internetowego, która umożliwi kreatywne przygotowywanie treści dla rynków anglojęzycznych;
  • Lekki język, kreatywność i nieszablonowe myślenie;
  • Doskonała znajomość zasad ortografii oraz interpunkcji;
  • Efektywność, dobra organizacja pracy, motywacja i zapał;
  • Mile widziane doświadczenie (dziennikarstwo, copywriting, content marketing.

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznym, dynamicznym i rozwijającym się środowisku;
  • Wynagrodzenie i system premiowy uzależniony od wyników;
  • Biuro na Saskiej Kępie z ogrodem w spokojnej okolicy;
  • Możliwość pracy zdalnej;