Android Developer

PLN

Szczecin

20.09.2016

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w rekrutacjach z branży IT. Obecnie dla naszego Klienta, współpracującego ze szwedzką firmą zajmującą się produkcją samolotów bezzałogowych, poszukuję doświadczonego specjalisty na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin/ możliwa częściowa praca zdalna
Wynagrodzenie: 4500-9800 PLN netto
Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz

Poszukuję osoby do projektu realizowanego dla szwedzkiej firmy produkującej bezzałogowe samoloty (UAV – zastosowanie typowo cywilne). Firma jest znanym dostawcą maszyn również na rynku amerykańskim. Osoba zatrudniona będzie zajmowała się m.in. tworzeniem oprogramowania służącego do definiowania misji jakie dany samolot ma wykonywać.

Klient oferuje:

  • pracę dla międzynarodowych Klientów w wielokulturowym, niejednorodnym środowisku
  • okres urlopowy dostosowany do potrzeb pracownika
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • współpracę z wysokiej klasy profesjonalistami
  • pracę opartą na zasadach działania dużego pracodawcy lecz bez sztywnych reguł znanych z pracy w korporacji
  • udział w projekcie nie maintenance-owym
  • długotrwałą współpracę

Obowiązki:

  • współpraca przy tworzeniu innowacyjnego projektu dla szwedzkiej firmy produkującej samoloty bezzałogowe
  • odpowiedzialność za programowanie Ground Control Station (aplikacja uruchamiana na tablecie)
  • programowanie związane z nowymi funkcjonalnościami i tematami bliskimi zagadnieniom badawczym ( np. programowanie zagadnień fizyki – np. wpływ wiatru na tor lotu)
  • współpraca ze specjalistami współtworzącymi projekt

Wymagania:

  • min 2-letnie doświadczenie w programowaniu w języku Android (aplikacje na smartfony i tablety)
  • wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (współpraca z osobami anglojęzycznymi)
  • doświadczenie w tworzeniu międzynarodowych projektów
  • mile widziana znajomość algorytmów (data processing, more complex calculation)

W przypadku zainteresowania ofertą zapraszam do przesyłania swojego CV.