Tester automatyczny

PLN

Gdynia

30.09.2016

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w
rekrutacjach tylko z branży IT. Obecnie dla stałego Klienta poszukuje specjalistów na
stanowisko Tester automatyczny.

Klient: firma z branży bankowej o zróżnicowanym, międzynarodowym środowisku. Zajmują się dostarczaniem wspólnej platformy dla podstawowych produktów bankowych. Dodatkowo do ich obowiązków należy przebudowa portfela produktów banku.

Jako inżynier automatyzacji testów w Programie Core Banking (CBP) będziesz przygotowywać podejście do automatyzacji testów, jak również projektowanie i tworzenie wysokiej jakości automatycznych skryptów testowych. Będziesz także ćwiczył z zespołem w dążeniu do sukcesu w automatyzacji testów.

Miejsce pracy: Gdynia (pomagamy w relokacji)
Wynagrodzenie: 500 – 750 za dzień netto B2B
Godziny pracy: 8:00 – 16:00
Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz

Zadania:

  • gromadzenie i zarządzanie danymi testowymi do automatyzacji testów,
  • projektowanie, wdrażanie i realizowanie testów,
  • monitorowanie i dokumentowanie wyników testów,
  • planowanie automatyzacji testów i bycie odpowiedzialnym za testy automatyczne w teamie,
  • wdrażanie, utrzymanie i poprawa struktury automatyzacji testów,
  • aktywne udoskonalanie zautomatyzowanego zakresu badań.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w dużych międzynarodowych projektach,
  • minimum rok doświadczenia w dziedzinie QA,
  • doświadczenia zawodowego w obszarze testowania,
  • doświadczenia w tworzeniu zautomatyzowanych testów,
  • znajomości BDD/TDD
  • znajomości framework’u CI i narzędzi kontroli kodu,
  • znajomości C#, Java, Visual Basic, SQL,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • chęci do wyjazdów w delegacje.

Dodatkowy atut:

  • znajomość bankowości najlepiej z Programów Core Banking,
  • znajomość narzędzi do raportowania automatyzacji testów i konfiguracji raportów,
  • znajomość metodyki i badań,
  • znajomość: HP UFT (API, UI), Selenium, HP ALM (Quality Center), JIRA.

Oferujemy:

  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie,
  • karty sportowe: Multisport, Multikarnet OK System,
  • lekcje angielskiego,
  • pakiet relokacyjny,
  • wyjazdy w delegacje,
  • diety służbowe,
  • konkurencyjne wynagrodzenie.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu lub przesyłania aplikacji.