Trener nauki programowania

PLN

Warszawa

08.10.2016

W związku z wprowadzeniem na polski rynek nowatorskiego, opartego na amerykańskich inspiracjach, certyfikowanego projektu szkoleniowego, dającego uczestnikom nowy start zawodowy i zatrudnienie w wysoko notowanej branży, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych nowymi możliwościami rozwoju jako:

Miejsce pracy: Cała Polska

Twoje zadania:

  • Tworzenie i współtworzenie programów szkoleniowych z zakresu programowania oprogramowania;
  • Prowadzenie kilkotygodniowych szkoleń w różnych częściach Polski;
  • Kształtowanie u uczestników praktycznych umiejętności, umożliwiających zdobycie zatrudnienia;
  • Bycie mentorem;
  • Współpraca przy rekrutacji uczestników szkolenia;
  • Współpraca z Managerem Projektu przy promocji szkoleń;
  • Odpowiedzialność za jakość merytoryczną kursów i wiarygodność marki.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w prowadzeniu szkoleń z podstaw programowania oprogramowania;
  • doświadczenia w budowaniu programów szkoleniowych/dydaktycznych w obszarze IT nastawionych na wymiar praktyczny i kształtowanie umiejętności;
  • znajomości nowoczesnych trendów w edukacji i branży IT;
  • umiejętności budowania pozycji mentora i gotowości do pełnienia tej roli;
  • doskonałych zdolności komunikacyjnych, skutecznego nauczania; cierpliwości i otwartości;
  • gotowości do wyjazdów na szkolenia w intensywnej, kilkutygodniowej formule;
  • kreatywności i gotowości do samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • dobrej znajomości: HTML5/CSS3, JavaScript, jQuery, PHP i/lub WordPress
  • dobrej znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:

  • współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość realizowania interesujących projektów, samorealizacji oraz rozwoju osobistego;
  • niezbędne narzędzia pracy.

Jeśli podchodzisz z entuzjazmem do planowania i wdrażania nowoczesnych rozwiązań edukacyjnych oraz stawiasz odważne cele i bierzesz odpowiedzialność za ich realizację, prześlij nam swoją aplikację na adres: [email protected]