Manager sklepu internetowego

2000-4000 PLN

ŁÓDŹ

21.12.2016

Dzięki marce 366 Concept świat usłyszał o polskim wzornictwie z lat 60-tych. Nasze meble trafiają dziś do klientów na całym świecie, od Londynu przez Paryż, aż po Australię. Piszą o nas największe światowe media branżowe, a nasz mebel wystawiony jest w The Design Museum w Londynie.

A wszystko to dzięki pasji ludzi stojących za marką. Jesteśmy ambitni, profesjonalni i kreatywni. Razem tworzymy nie tylko prężną polską markę, która podbija rynki europejskie, ale również przyjazne miejsce pracy i rozwoju dla ludzi z pasją.

Stanowisko: Manager Portalu Internetowego
Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Przygotowywanie strategii rozwoju firmy w internecie
  • Uaktualnianie, uzupełnianie, rozbudowa serwisu internetowego
  • Nadzór nad działaniami SEM i SEO
  • Działania w mediach społecznościowych
  • Analiza wyników sprzedażowych
  • Przygotowanie i nadzór nad realizacją kampanii reklamowych i sprzedażowych
  • Nadzór nad wdrażaniem projektów związanych z automatyzacją procesów zakupowych / realizacji zamówień

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1-2 lata
  • Samodzielność
  • Bardzo dobra organizacja pracy swojej i innych
  • Skrupulatność
  • Kreatywność
  • Umiejętność zarządzania czasem
  • Umiejętności analityczne
  • Dobra znajomość Excel
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Ambicja i pozytywne usposobienie

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym ambitnym zespole
  • Możliwość szybkiego rozwoju i współpracy z partnerami międzynarodowymi
  • Umowa o pracę (po 3-miesięcznym okresie próbnym)
  • Dodatkowe bonusy uzależnione od wyników w pracy

Osoby zainteresowane prosimy przesłanie elektronicznie CV na adres email.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 28.09.1997r. „O ochronie danych osobowych” Dz. U. Nr 133, poz. 883)”