Business Developer

PLN

Gdańsk

07.02.2017

Let’s Deliver działa na rynku dostaw realizowanych tego samego dnia na żądanie. Współpracujemy blisko ze 150 klientami biznesowymi w Polsce. Specjalizujemy się przede wszystkim w dostawach posiłków, jednak cały czas zdecydowanie zwiększamy naszą obecność w innych branżach, a do naszej sieci dołączają kolejni partnerzy, chcący zaoferować ekspresowe dostawy swoich produktów, tj. firmy cateringowe, kwiaciarnie, sklepy i serwisy komputerowe, hurtownie z częściami samochodowymi, sklepy zoologiczne, czy sklepy internetowe. Jako jedyni w Polsce, realizujemy dostawy w średnim czasie 20 min.

Do naszego warszawskiego zespołu szukamy ambitnej osoby z doświadczeniem w sprzedaży, która przyspieszy rozwój sieci w Warszawie.

CO OFERUJEMY?

  • Udział w nowatorskim na skalę światową projekcie
  • Dużą przestrzeń do realizacji swoich pomysłów i otwartą ścieżkę do samorozwoju
  • Przejrzyste zasady wynagradzania adekwatne do umiejętności oraz efektów pracy
  • Bliską współpracę z City Managerem

WYMAGANIA

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej w sektorze B2B (mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług)
  • Wykształcenie min. średnie
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Base, narzędzia Google, MS Office, Internet)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym prowadzenie spotkań biznesowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, elastyczność, umiejętność pracy zadaniowej
  • Wysoka kultura osobista, zdolności komunikacyjne i znajomość technik prowadzenia prezentacji
  • Prawo jazdy kategorii B oraz własnego środka transportu

GŁÓWNE ZADANIA

  • Sprzedaż usług firmy klientom biznesowym
  • Współudział w projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań dla Klienta
  • Nadzór nad wdrożeniem nowych Klientów do sieci Let’s Deliver
  • Budowanie i zarządzanie relacjami z Klientami (doradztwo biznesowe)
  • Osiąganie ustalonych celów sprzedażowych

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta czekamy na Twoje cv. Prześlij je na adres: [email protected].
W tytule maila wpisz numer referencyjny: BD-MS/01/2017.