Sales Development Representative

2000-6000 PLN

Gliwice

25.02.2017

Landingi to startup działający od 2013 roku, rozwijający narzędzie do tworzenia, zarządzania i optymalizowania landing page. Poszukujemy osobę na stanowisko Sales Development Representative, która biegle działa w środowisku komputerowym oraz posiada wiedzę z obszaru nowych technologii i marketingu internetowego.

Dlaczego warto?

1. Na co dzień działamy z takimi firmami jak Onet, Allegro, TVN, Agora, Jatomi czy Cenega.

2. Dofinansujemy wybrane przez Ciebie szkolenia i konferencje.

3. Każdy sprzedawca dostaję do swojej dyspozycji nowiutkiego MacBook’a Air i smartfona.

4. Po 6 miesiącach masz możliwość zmiany stanowiska i znalezienia nowych wyzwań w obszarze rozwoju produktu jako Junior Developer, Quality Assurance, Project Manager czy Marketing Engineer.

5. Ucz się od zespołu nowych umiejętności. Internet poznasz na wylot. Zdobywaj doświadczenia w branży, przed którą przyszłość stoi otworem.

6. Dookoła Ciebie będą sami zapaleńcy. W młodym zespole poczujesz się jak w dobrze zgranej paczce np. podczas grania w rzutki.

Główne zadania:

1. Przeprowadzasz proces sprzedaży (oferta, negocjacje, umowa) do nowych Klientów pozyskanych przez działania outboundowe.

2. Dobierasz najbardziej odpowiednie rozwiązanie do potrzeb Klientów z całego świata.

3. Pokazujesz możliwości aplikacji Landingi w kontekście biznesu Klienta i przeprowadzasz go przez okres próbny.

4. Opiekujesz się pozyskanymi Klientami i prowadzisz aktywną sprzedaż usług.

Szczegóły stanowiska i możliwość aplikacji znajdziesz na: http://bit.ly/2k8Szs3.