Sales Manager

PLN

Kraków

02.03.2017

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w
rekrutacjach tylko z branży IT. Obecnie dla stałego Klienta poszukuje specjalistów na stanowisko: Sales Manager

Klientem jest firma z zagranicznym kapitałem, zajmująca się prowadzeniem kursów programowania pozwalających zdobyć nowe umiejętności technologiczne.

Miejsce pracy: Kraków
Wynagrodzenie: 10 000 – 11 000 brutto + premia za zrealizowanie celów sprzedażowych
Forma współpracy: UoP/B2B

Jeżeli czujesz się komfortowo w kontaktach z Klientami producentów oprogramowania i lubisz pracę w sprzedaży to jesteś idealną osobą na to stanowisko!

Podstawowe wymagania:

  • doświadczenie w kontaktach z ludźmi potwierdzone kilkuletnim doświadczeniem,
  • praca w dużych firmach IT,
  • praca w sprzedaży,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Zadania:

  • sprzedaż usług B2B – outsourcing programistów

Dodatkowy atut: doświadczenie w kontaktach z firmami zrzeszonymi w organizacji Aspire.

Co oferujemy?

  • pracę w młodym, innowacyjnym zespole,
  • elastyczność,
  • wprowadzanie własnych pomysłów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • opiekę medyczną,
  • kartę Multisport.

Ważne jest dla nas zachowanie równowagi pomiędzy pracą, a życiem prywatnym!

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

W razie pytań zapraszam do kontaktu:
Angela Świacka
[email protected]
kom. 666 607 348