Projektant systemów IT

PLN

Kraków

31.12.1969

Intredo Media powstało z zamiłowania do Internetu i jego możliwości. Naszą firmę tworzą specjaliści z obszarów IT, SEO, UX, Creative oraz reklamy internetowej, dla których eCommerce to nie tylko lata doświadczeń, lecz również ogromna pasja. Specjalizujemy się w generowaniu konwersji w oparciu o projektowanie perswazyjne. Nasz dział IT czeka bardzo dużo pracy koncepcyjnej, tworzenie nowych funkcjonalności i utrzymanie stabilności działania dotychczasowych produktów. Obecnie nasz zespół pracuje nad rozbudową i optymalizacją autorskich aplikacji.

MIEJSCE PRACY: KRAKÓW

Projektant tworzy architekturę systemów IT na podstawie przekazanych potrzeb, celów i założeń. Buduje modele funkcjonalności, mechaniki i zasady działania systemów. Modeluje architekturę systemu, tworzy koncepcję integracji oraz migracji danych. Do głównych obowiązków projektanta należy zbieranie i analizowanie wymagań oraz opracowywanie projektu systemu, uwzględniającego wszelkie uwarunkowania technologiczne. Ponadto do zakresu obowiązków projektanta należeć będzie pełnienie roli eksperta dziedzinowego w fazach implementacyjnych.

Obowiązki:

  • Tworzenie architektury systemów informatycznych na podstawie przekazanych celów i wytycznych
  • Modyfikacja, rozbudowa i optymalizacja architektury istniejących systemów IT
  • Analiza architektury istniejących systemów pod kątem błędów koncepcyjnych, niewydajnych rozwiązań oraz problemów technologicznych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej (UML, DML, DDL)
  • Optymalizowanie projektowanych systemów pod kątem kosztów, korzyści, ryzyka, bezpieczeństwa oraz efektywności
  • Stałe doskonalenie wiedzy i umiejętności w obszarze specjalizacji

Wymagania:

  • Znajomości metodologii projektowych i notacji UML
  • Znajomość języka PHP, OOP oraz wzorca MVC
  • Praktyczna znajomość inżynierii programowania
  • Praktyczne doświadczenie w projektowaniu struktur bazodanowych
  • Znajomość podstawowych zagadnień z obszaru systemu GNU/Linux
  • Doświadczenie w pracy z metodykami zwinnymi
  • Znajomość zagadnień związanych z integracją systemów IT (XML, SOAP, WSDL, WebService)

Oferujemy:

  • Realny wpływ na kierunek rozwoju koordynowanych projektów i duży zakres odpowiedzialności
  • Nieformalną atmosferę pracy i wiele okazji do integracji
  • Bonus na kaucję, materac i szafę, jeśli Twój angaż wymaga relokacji
  • Prywatną opiekę medyczną i program Multisport
  • Prywatny Disneyland (Xbox, stale rozwijana biblioteczka i inne atrakcje)
  • Służbowy identyfikator wykonany z najwyższej jakości plastiku 😉
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: [email protected]