Mobile Developer

PLN

Białystok

05.04.2017

Dla Naszego Klienta, zajmującego się projektowaniem i tworzeniem kompleksowych oprogramowań i aplikacji internetowych dla zagranicznych klientów szukamy osoby na stanowisko: Mobile Developera (od juniora do seniora)

Miejsce pracy: Białystok
Widełki finansowe: 4 000 – 8 000 netto B2B (junior/mid/senior)

Zakres obowiązków:

  • tworzenie, rozwijanie i utrzymywanie aplikacji mobilnych na platformy Android i/lub iOS
  • analiza wymagań, projektowanie i implementacje rozwiązania postawionych problemów
  • udział w ciekawych projektach – między innymi praca nad aplikacjami mobilnymi w oparciu o technologię Bluetooth i Bluetooth LE
  • współpraca z zespołem developerów

Wymagania:

  • znajomość języków programowania: Java i/lub Swift,
  • znajomość środowisk Android Studio i/lub Xcode
  • znajomość systemów zarządzania wersjami (GIT, SVN)
  • znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną

Mile widziane:

  • własne aplikacje opublikowane w App Store lub Google Play
  • znajomość Objective-c
  • znajomość języka C

Dodatkowe profity:

  • ciekawe projekty realizowane w międzynarodowym środowisku
  • praca w zespołach 3 – 6 osobowych
  • elastyczne formy zatrudnienia, elastyczne godziny pracy
  • indywidualne podejście do pracownika oraz przyjemną atmosferę w pracy
  • możliwość ciągłego rozwoju i uczenia się
  • wygodne i nowoczesne stanowisko pracy
  • cykliczne wyjazdy i spotkania integracyjne (szkolenia, imprezy).

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.