Merchandiser

PLN

Lublin

06.04.2017

W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).
Dla naszego Klienta – jednej z największych globalnych firm branży FMCG dostarczającej konsumentom w 180 krajach produkty marek rozpoznawalnych na całym świecie – poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Zadania:

  • Zarządzanie produktami/markami w podległych sklepach zgodnie z polityką firmy,
  • Wykładanie towaru na półki – praca fizyczna,
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami,
  • Pełnienie roli Ambasadora – osoba pierwszego kontaktu dla Klienta i Personelu Sklepu,
  • Codzienne raportowanie działań poprzez system elektroniczny w telefonie komórkowym.

Nasze wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze merchandisingu, sprzedaży, handlu, obsłudze Klienta,
  • Aktualna książeczka Sanepid lub gotowość do jej szybkiego wyrobienia
  • Sprawność fizyczna, komunikatywność, dokładność, rzetelność, odpowiedzialność za zadania i powierzone mienie,
  • Umiejętność samodzielnej pracy,
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Uwaga: praca w godzinach popołudniowych

Oferujemy:

  • Pracę na stanowisku Merchandisera z renomowanymi produktami/markami firmy rozpoznawalnymi na całym świecie,
  • Zatrudnienie przez Adecco Poland w oparciu o umowę zlecenie na okres 3-4 miesięcy (zastępstwo)
  • Narzędzia: telefon z aplikacją do raportowania
  • Umowy i wynagrodzenie zawsze na czas
  • System motywacyjny i nagrody dla najlepszych!

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres [email protected].

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.