Marketing & Media Expert

PLN

Gdańsk

12.04.2017

[email protected]

Marketing & Media Expert w No Fluff Jobs

Jeżeli:

  • posiadasz co najmniej dwuletnie doświadczenie w Marketingu (plus za umiejętność nawiązania i utrzymania kontaktu z mediami)
  • potrafisz zaplanować strategię marketingową
  • wiesz co to Facebook/Google Ads i wiesz jak przeprowadzić skuteczne kampanie reklamowe
  • bez problemu odczytujesz dane w Google Analytics i potrafisz wyciągnąć odpowiednie wnioski
  • znasz Photoshopa i z łatwością przygotujesz grafikę potrzebną do reklamowego banera
  • jesteś ambitny/a oraz chętny/a do nauki
  • umiesz pracować w zespole i wiesz jak nim kierować
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym (poziom B2)

Mile widziana:

  • znajomość branży IT

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w jednej z najbardziej ekscytujących polskich inicjatyw w świecie IT
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • pracę z doskonale rozumiejącym się zespołem ciekawych ludzi
  • intensywny rozwój personalny oraz zawodowy
  • odpowiedzialne zadania od samego początku
  • doskonałą lokalizację w kompleksie Alchemia w Gdańsku
  • wynagrodzenie 3000 – 6000 PLN miesięcznie
  • preferowany typ zatrudnienia to B2B.

Wyślij CV na [email protected] i spotkaj się z nami już wkrótce.
Nr ref: Marketing & Media Expert

Prosimy o dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”