Senior Front-end

PLN

Białystok

20.04.2017

Dla Naszego Klienta, zajmującego się projektowaniem i tworzeniem kompleksowych oprogramowań i aplikacji internetowych dla zagranicznych klientów szukamy osoby na stanowisko: Senior Front-end Developer

Miejsce pracy: Białystok
Widełki finansowe: 12 000 – 20 000 netto B2B

Wymagania:
• 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• dobra znajomość JavaScript.
• dobra znajomość CSS3, HTML5, jQuery,
• znajomość wzorców projektowych, metod optymalizacji i jakości kodu oraz algorytmy i struktury danych
• znajomość systemu kontroli wersji GIT
• znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie B2
• znajomość: React, ES6, Webpack
• znajomość REST

Obowiązki:
• projektowanie oraz implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami technicznymi
• projektowanie, prototypowanie, testowanie i rozwój nowych funkcjonalności
• tworzenie klienckiego kodu JavaScript oraz szablonów HTML5, CSS
• wdrażanie rozwiązań w zakresie warstwy front-end
• odpowiedzialność za architekturę aplikacji po stronie front-end
• utrzymanie wysokiej jakości kodu oraz nadzór nad procesem wytwórczym

Dodatkowe profity:
• ciekawe projekty realizowane w międzynarodowym środowisku
• praca w zespołach 3 – 6 osobowych
• elastyczne formy zatrudnienia, elastyczne godziny pracy
• indywidualne podejście do pracownika oraz przyjemną atmosferę w prac
• możliwość ciągłego rozwoju i uczenia się
• wygodne i nowoczesne stanowisko pracy
• cykliczne wyjazdy i spotkania integracyjne (szkolenia, imprezy)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.