Python Developer

PLN

Warszawa

02.06.2017

Szukamy pasjonatów nowych technologii chcących dołączyć do naszego start-upu i rozwijać z nami innowacyjne rozwiązania z dziedziny e-Mobility, Internet of Things oraz Big Data.

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i implementacja oprogramowania
  • Stały rozwój systemów
  • Wdrażanie i integracja oprogramowania

Wymagania:

  • Umiejętność programowania w języku Python z użyciem frameworka Django, Django REST framework
  • Wiedza odnośnie zapewnienia jakości oprogramowania oraz tworzenia testów jednostkowych/funkcjonalnych
  • Znajomość systemów kontroli wersji (GIT)
  • Znajomość SQL oraz baz relacyjnych (PostgreSQL)
  • Znajomość systemów operacyjnych Linux/Unix
  • Znajomość języka angielskiego
  • Analityczne podejście do problemów

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem:

  • Znajomość najnowszych standardów webowych (HTML5, JavaScript, CSS)
  • Doświadczenie w administrowaniu systemem Linux
  • Umiejętność przestrzegania standardów (PEP8, TDD)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 5-8k (gross)
  • Rodzaj umowy: B2B, UoP, UoD
  • Praca zdalna oraz w Warszawie na Stadionie Narodowym

CV proszę wysyłać na [email protected].