Webinar Ninja

2000-6000 PLN

Wrocław

09.06.2017

Poszukujemy we Wrocławiu w rosnącym startupie Kodilla osoby na stanowisko Webinar Ninja, która pomoże naszej firmie przekazywać osobom zainteresowanym informacje o tym, jak zmienić swój zawód i wejść w branżę IT.

WYMAGANIA

  • Chęć pomagania innym w zrozumieniu dostarczanej przez Kodillę wartości.
  • Swoboda w wysławaniu się i nienaganna wymowa.
  • Umiejętność tłumaczenia prostym językiem złożonych pojęć.
  • Predyspozycje do komunikacji z dużym audytorium.
  • Pomysłowość w kontekście sposobów prezentacji oferty.

OBOWIĄZKI

  • Prowadzenie dla adeptów webinarów (prezentacji online) – przykład. Nauczymy Cię jak to robić 🙂 Webinar zaczyna się o godz. 19 lub 20 w dni robocze. Pozostałe obowiązki za dnia (przychodzisz później niż standardowa 9:00).
  • Pomoc w przygotowaniu metariałów na webinary.
  • Kontakt z wybranymi osobami po webinarze.
  • Praca w systemach CRM i Marketing Automation.
  • Wsparcie wybranych procesów marketingowych.

CO OFERUJEMY

  • Wynagrodzenie 3000-5000 zł (netto na B2B, brutto przy innych formach) oraz ścieżka rozwoju.
  • Możliwe premie za efekty działań webinarowych.
  • Dla samych webinarów możliwa praca zdalna (reszta w biurze).
  • Wprowadzenie w świat IT i szkolenie przygotowujące (najpierw asysta przy webinarze).
  • Udział w projekcie zmieniającym polską edukację!
  • Obserwacja jak powstaje startup… który się udaje 🙂
  • Piękne biuro, luźna atmosfera i wzajemna pomoc.

Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij nam swoje CV ze zdjęciem (opcjonalnie z 30-sekundowym filmikiem, nieważna jakość), datą urodzenia, miejscowością zamieszkania i danymi o doświadczeniu, wiedzy, edukacji (dołącz stopkę ze zgodą na przetwarzanie danych) i — jeśli chcesz — List motywacyjny, na adres [email protected]. Tytuł maila: Aplikacja [Webinar]. Opcjonalnie w mailu napisz proszę kilka zdań dlaczego chcesz do nas dołączyć 🙂