Manager ds. Produktów WEB

PLN

Warszawa

23.06.2017

E100 Polska Sp. z o.o. to europejska firma oferująca pełny wachlarz usług dla firm transportowych. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się biznesem, w którym wykorzystujemy zaawansowaną technologię i nowatorskie podejście, dlatego też szukamy najlepszych osób, które z odwagą i zaangażowaniem podejmują ambitne wyzwania, lubią pracować w zespole, działają szybko i z pasją.
Zbuduj z nami wspólny sukces!

W związku z intensywnym rozwojem firmy, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania jakie przed Tobą postawimy:

  • zarzadzanie obszarem podległych produktów IT,
  • analiza rynku i planowanie rozwoju nowych produktów i usług,
  • rozwój i wdrażanie strategii produktów, uruchamianie i nadzorowanie instalacji produktów,
  • wsparcie promocji i marketingu podległych produktów i usług,
  • budowanie bazy wiedzy oraz kompetencji merytorycznych w zakresie nadzorowanych produktów.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego,
  • Kilkuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętności redagowania treści stron internetowych i artykułów prasowych,
  • Umiejętności przygotowania prezentacji,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i rosyjskiego,
  • Znajomości pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint),
  • Inicjatywy, bardzo dobrej organizacja czasu pracy, kreatywności.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Ciekawą prace w rozwijającym się Zespole w międzynarodowym środowisku,
  • Otwartość na wdrażanie własnych pomysłów,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Możliwość rozwoju i awansu.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected] wraz z podaniem nazwy stanowiska.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę Administratorowi Danych na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. t.j. z 2016 r. poz.922 z póź. zm), prowadzonych przez E100 POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie pod adresem: u. Pory 78/9, 02-757 Warszawa, REGON: 015887371.

Jednocześnie informujemy, że Administratorem Danych jest E100 POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie pod adresem: u. Pory 78/9, 02-757 Warszawa, REGON: 015887371., dane są zbierane na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji, bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. t.j. z 2016 r. poz. 922 z póź. zm.), przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.